Hľadať
Premium
Sleepoly - Himolla

Sleepoly - Himolla

Zaujíma Vás Sleepoly - Himolla?

Špecifikácie:

Moderné ležadlo SLEEPOLY 2801 s funkciou polohovania

Vychutnajte si poludňajší spánok alebo si jednoducho sadnite na ležadlo a relaxujte pri čítaní, sledovaní televízie alebo počúvaní obľúbenej hudby. Vďaka štyrom motorom a bezdrôtovému diaľkovému ovládaniu sa môžete bez námahy presunúť do akejkoľvek polohy. Opierku nôh, sklon sedadla a opierku hlavy môžete nastaviť nezávisle.

S týmto lehátkom je možné všetko - od horizontálnej polohy na spanie až po uvoľnenú polohu na sedenie. Výška sedadla je 53 cm a plocha na ležanie je 85x210 cm. Sleepoly má pohodlné sedadlo z polyuretánovej peny Formasoft. Čo sa týka dizajnu, môžete si vybrať z približne 600 rôznych látok a 200 rôznych koží v rôznych farbách a kvalite. Získate tiež päťročnú záruku na mnoho rôznych poťahov, peny a nepohyblivých, nosných častí.

Sleepoly ponúka rôzne vyhotovenia základne. Môžete si vybrať kovový podstavec s povrchovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele alebo podstavec v antracitovej farbe, ktorý sa hodí k vášmu preferovanému dizajnu. Na požiadanie je možné ležadlo dodať aj s externou batériou - v striebornej alebo antracitovej farbe. Môžete si tiež objednať zodpovedajúci obdĺžnikový stolový prvok. Tá je otočná a výškovo nastaviteľná a možno ju nastaviť aj do polohy ležmo. Má plochu 45x32 cm. Kovová konzola s práškovým náterom je k dispozícii v nerezovej alebo antracitovej farbe, ktorá sa hodí k bežcom. Na viditeľné drevené časti si môžete vybrať z buku, orecha a divokého duba.

Zaujíma Vás Sleepoly - Himolla?

Podobné produkty